09Nov

jf 3 1/2 pounds of bananas cost $1.96 how much would one pound cost.

keniaortega44k Mathematics 1 1

jf 3 1/2 pounds of bananas cost $1.96 how much would one pound cost.

Posted by keniaortega44k | Posted at Nov 09, 2019 | Categories: Mathematics

Answers

Leave a answer